15 Mayıs 2007

Tamir Seti


Ben hakkaten evcilik oynuyorum :))))
Oyuncağım www.pastamalzemeleri.com dan kuvetür çikolata www.gurmenet.com dan. Eh benmaride eritip serin yerde dondurması benden :)))
Oğluşuma afiyetler olsun :))
Evet evet fotoğraflama konusunda eğitim şart ;)

5 yorum:

Aylin'in Pastaları dedi ki...

Burcu'cuğum,
Ohooo, bizim kız öyle şekil mekil aramaz, eriyik halde bile yer çikolatayı vallahi. Ama böyle kalıplarla da pek şirin olmuş, ellerine sağlık. Peki nasıl yapılıyor şekerim? Sadece kuvertürü eritip mi koyuyorsun yoksa içine birşeyler ekliyor musun?

Burcu dedi ki...

Aylin'cim bizimki de şekil aramaz sağolsun :))) Ben ilk ve bu kezinde sadece eritip koydum ama içinde bademcikler yada küçük doğranmış üzümlerle lezzet daha da güzelleşirdi
Teknik olarak katkı maddesi ister miydi tam değerlendiremedim hatta bir tanesini bile yiyemedim ben postu yazarken hepsi birden yok olmuştu :)))

yusufun annesi dedi ki...

Merhaba Burcu Hanım,
Sitemi ziyaret ettiğiniz ve nazik yorumunuz için çok teşekkür ederim.Sizler kadar olamasamda birşeyler yapmaya çalışıyorum.
Sevgiler

Adsız dedi ki...

Canım,
Ellerine sağlık...Bunca güzel şeyi ne zaman yapıyorsun anlayamadım.Hani aynı işyerinde çalışmasak boş vakti çok herhalde diyeceğim:))Hepsi de çok şeker olmuş.İyi ki benim oğluşum görmüyor...Yoksa anne sen neden beceremiyorsun deyip komplekse girmeme sebep olacak:(( Seni izlemeye devam edeceğim...Deniz

Aybike Ceylan dedi ki...

Burcu'cugum,
Ellerine saglik ve dedigin gibi sizlere afiyet olsun. Sevgiler.